Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 2
156 696 €
306 470.74 лв.

(2 411 €, 4 715.51 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 17:11 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 26 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
3-ти от 10
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

3mo недвижими имоти продава двустаен апартамент, находящ се в ж.к. Дружба 2.

Предложеният апартамент 31 е двустаен, разположен е на трети жилищен етаж, с общата площ от 65.29 кв.м. и застроена площ от 53.72 кв.м.

Разпределението му е следното: дневна с кухненски бокс, спалня, баня с wc, склад и тераса.

Има възможност за закупуване на гараж.

Изложението е юг и изток.

Отоплението е на ТЕЦ.

Имотът се продава на шпакловка и замазка, с монтирана входна врата.

Седемкамерна ПВЦ дограма, осигуряваща отлична изолация и енергийна ефективност.

В близост до метростанция Дружба, спирки на градски транспорт, училища и магазини, което осигурява лесен и бърз достъп до всички удобства на района.

Посочената цена е без ДДС.

Оферта 2458
Особености
Тухла
За контакт:
0895885842
Агенция:
3-МО ОФИС ДРУЖБА
0895885842
3-МО ОФИС ДРУЖБА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
3mo.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София, Дружба
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 2
Обява: 1b177868146681040

156 696 €
306 470.74 лв.
История на цената
(2 411 €, 4 715.51 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дружба 2

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност