Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 2
229 980 €
449 801.78 лв.

(3 285 €, 6 424.90 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:25 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 40 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
2-ри от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2017 г.

Описание на имота:

3mo Real Estate представя уютен двустаен апартамент, който съчетава комфорт, практичност и отлична възможност за инвестиция. Жилището се намира в ж.к. Дружба 2 подреден, комуникативен и предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до централните части на София. Локация, която гарантира удобство днес и стабилна стойност утре.

С чиста жилищна площ 59.13 кв.м, разположен на 2-ри етаж от 8 в сграда с Акт 16, този имот е готов да посрещне новите си собственици още сега.

Разпределението е функционално и практично просторен хол с кухненски бокс, самостоятелна спалня, баня с тоалетна и балкон, които създават усещане за хармонично и комфортно ежедневие.

Жилището е тухлено строителство, ремонтирано и напълно обзаведено влизате и започвате да живеете или отдавате под наем още утре.

Сградата е с постоянно видеонаблюдение, а в месечната такса са включени поддръжката на общите части и грижата за зелените площи отпред, което допринася за по-висок стандарт на обитаване и усещане за сигурност.

Ние Ви предлагаме имот, който съчетава сигурност, комфорт и инвестиционен потенциал решение, което носи стойност днес и увереност за утре!

Така че не губете повече време, а се свържете с нас още сега!

Оферта 2845
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0895885842
Агенция:
3-МО ОФИС ДРУЖБА
0895885842
3-МО ОФИС ДРУЖБА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
3mo.imot.bg
Адрес: